Tisztelt Kutatóink!

Örömmel adunk hírt arról, hogy bővült az E-archívumunkban online regisztrációt követően kutatható anyagaink sora. Az E-archívum menüponton belül  kisnyomtatványok, gyászjelentések és a Hagyományápoló Ormányság c. folyóirat 89 száma tekinthető meg online felületünkön. Kellemes böngészést kívánunk!

 

2023 május

Baranyai Református Egyházmegye Levéltára

Kapcsolatfelvétel

Ügyfélszolgálat

H-Sz:  08:00-12:00
K-Cs:  08:00-14:00

Címünk:
7630 Pécs, Engel J. J. u. 11.

Időpont egyeztetés elektronikus úton:
info@baranyaireformatusleveltar.hu

 NKA logo 2012  melte logo

 

Arca

2021 - Baranyai Református Egyházmegye Levéltára - Minden jog fenntartva - Készült a Nemzeti Kultúrális Alap Támogatásával

Baranyaireformatusleveltar.hu"

Tisztelt Kutatóink!

Örömmel adunk hírt arról, hogy bővült az E-archívumunkban online regisztrációt követően kutatható anyagaink sora. Az E-archívum menüponton belül  kisnyomtatványok, gyászjelentések és a Hagyományápoló Ormányság c. folyóirat 89 száma tekinthető meg online felületünkön. Kellemes böngészést kívánunk!

 

2023 május

Baranyai Református Egyházmegye Levéltára

Kapcsolatfelvétel

Ügyfélszolgálat

H-Sz:  08:00-12:00
K-Cs:  08:00-14:00

Címünk:
7630 Pécs, Engel J. J. u. 11.

Időpont egyeztetés elektronikus úton:
info@baranyaireformatusleveltar.hu

 NKA logo 2012  melte logo

 

Arca

2021 - Baranyai Református Egyházmegye Levéltára - Minden jog fenntartva - Készült a Nemzeti Kultúrális Alap Támogatásával